Imprezy okolicznościowe

Here's What We Do Better

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

Imprezy okolicznościowe – mamy wieloletnie doświadczenie w ich organizacji, co traktujemy jako nasz atut. W Pan De Rossa zajmujemy się organizacją wielu rodzajów uroczystości. Należą do nich m.in.: wesela i komunie, eventy firmowe, a także urodziny dla najmłodszych.

Bez względu na to czy naszymi gośćmi są Prezesi korporacji, czy jest to impreza dla najmłodszych – w naszą pracę maksymalnie się angażujemy, aby nasi Goście jak najmilej wspominali odwiedziny w naszej restauracji.

DOPASOWANIE DO KLIENTA

Satysfakcja naszych Klientów jest naszym priorytetem. Z tego względu staramy się być otwarci i elastyczni na wszelkie sugestie z Państwa strony. Organizację imprez okolicznościowych zawsze zaczynamy od rozmowy i zbadania Państwa potrzeb i oczekiwań. Znając potrzeby naszych przyszłych Gości, jesteśmy w stanie szczegółowo zaplanować menu oraz dobrać odpowiednie dekoracje wnętrz.

ORGANIZACJA PRZYJĘĆ

Naszym atutem jest wyśmienita kuchnia, co może potwierdzić wielu naszych zadowolonych Gości. Możemy skomponować menu dokładnie według Państwa wymagań. W ofercie, oprócz dań tradycyjnych, posiadamy również słodki bufet z czekoladową fontanną, bufet, wiejski stół, jak również popularny szwedzki stół.

Pan De Rossa jest również idealnym miejscem na spotkania biznesowe, imprezy firmowe i konferencje.

PEŁNA OBSŁUGA

Szczegóły oferty:

Zajmujemy się profesjonalną organizacją imprez, takich jak:

Wesela, Urodziny, Komunie, Chrzciny,  Imprezy firmowe, Eventy, Prelekcje, Konferencje, Jubileusze, Stypy, Spotkania klasowe, Dzień dziecka, Dzień nauczyciela, Rozpoczęcie i zakończenie roku szkolnego, a także Sylwester, Andrzejki, Halloween itp.

Zapewniamy:

  • Klimatyzowane sale z profesjonalnym nagłośnieniem,
  • Profesjonalną i zawsze miłą obsługę, która zadba o każdy szczegół planowanej imprezy okolicznościowej,
  • Bogate menu,
  • Bezpłatny parking;

Dodatkowo polecamy:

  • Organizację odpowiedniej oprawy uroczystości, w tym dekorację wnętrz, obsługę profesjonalnego DJ’a, zespół muzyczny,
  • Uzupełnienie menu o liczne dodatki, w tym słodki bufet, serwis barmański,
  • Pomoc w organizacji noclegów dla uczestników imprezy;

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE W PAN DE ROSSA

Zadzwoń do nas, a chętnie porozmawiamy o szczegółach Twojej imprezy.