Wesela Katowice

Wesela w Pan De Rossa

ORGANIZACJA WESEL

Wesela w Pan De Rossa – Wesele dla większości z nas jest jednym z najważniejszych dni w życiu. W restauracji Pan De Rossa dokładamy starań, aby każde organizowane u nas wesele było dniem niezapomnianym. Staramy się stworzyć niepowtarzalny klimat, aby ten ważny dzień pozostał na długo w pamięci wszystkich Gości oraz Pary Młodej.

RESTAURACJA KATOWICE

Przystępując do organizacji każdego wesela stawiamy na indywidualne podejście do wymagań naszych Klientów. Nasza doświadczona załoga zawsze dba o wszystkie szczegóły związane z przyjęciem tak, aby Goście, Rodzice i przede wszystkim Para Młoda, mogli cieszyć się tym wyjątkowym dniem.

WYŚMIENITA KUCHNIA

Naszym atutem jest wyjątkowa kuchnia, która dobierze menu dań na przyjęcie według szczegółowych Państwa wytycznych. Poza daniami tradycyjnymi oferujemy również słodki bufet z czekoladową fontanną, pieczone prosię oraz stół wiejski.

SALA WESELNA

Zapewniamy Państwu:

Profesjonalną obsługę, która zadba o wszystkie szczegóły uroczystości
Bogate, elastyczne menu
Bezpłatny parking

Dodatkowo polecamy:

  • Liczne dodatki do menu, w tym słodki bufet, pieczony udziec, serwis barmański, wiejski stół czy menu grillowe
  • Organizację oprawy uroczystości, w tym dekorację wnętrz, usługi fotograficzne i filmowe, obsługę profesjonalnego DJ’a, zespół muzyczny
  • Organizację wieczoru panieńskiego lub kawalerskiego
  • Limuzynę dla Nowożeńców
  • Pomoc w organizacji noclegów dla Gości weselnych

WESELA W PAN DE ROSSA

Podchodzimy do organizacji przyjęć weselnych z pasją i zaangażowaniem. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas największą nagrodą. Wesele zorganizujemy w najdrobniejszych szczegółach. Zadzwoń do nas i opowiedz nam o swoich oczekiwaniach, a sprawimy, że Twoje przyjęcie weselne będzie wyjątkowe… Takie na jakie zasługujesz.